Kıvamlı Çamaşır Suyu 5 kg

SOLD OUT Kıvamlı Çamaşır Suyu 5 kg


KULLANIM ŞEKLİ

Klozet, Lavabolar, Banyo küvetleri üzerine direkt dökülür ve 5 dakika bekletilir, daha sonra uygun bir fırçayla ovarak silinir. Zemin ve sert boyasız yüzeylerde 5 lt suya 1/2 çay bardağı ilave edilir, Silinir ve durulanır.  Çamaşırlarda  : Leke çıkarmak ve beyazlatmak için 5 lt. suya 1/3 çay bardağı ilave edilir ve karıştırılır. Çamaşırlar basılır 30-45 dakika bekletilir Ve durulanır. Ambalaj tamamen boşaltıldıktan sonra geri dönüşüm işlemine gönderiniz.


TÜKETİCİNİN DİKKATİNE: Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El,yüz ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Çocuklardan,gıda maddelerinden ve hayvan yemlerden  uzak tutunuz.Kullanımı sırasında yemeyiniz veya içmeyiniz,sigara kullanmayınız. Gözlere, deriye veya giysilere bulaştırmayınız. Cildi korumak amacıyla ellerin deterjanla uzun süre temasından kaçınınız. Uygun eldiven ile kullanın. Yeterince havalandırılan ortamda kullanın.  İçildiği takdirde zehirlidir,derhal doktora başvurunuz. Serin bir yerde dik olarak ve orijinal ambalajından kapağı kapalı olarak muhafaza edin. Güneş ışığına maruz bırakmayın. Başka bir ürün veya madde ile karıştırmayınız. Yün, ipek moher, rejene selülozik lif (suni ipek),deri ürünlerinde kullanmayınız. Asitlerden uzak tutulmalıdır. Kezzap,tuz ruhu gibi asitlerler karıştırılırsa zehirli gaz çıkmasına yol açar. Kullandıktan sonra ellerinizi bol su ile durulayın. Bazı metal yüzeylere zarar verebilir ,uzun süre temas ettirmeyin. Muşamba yüzeylerde,emaye  ve alüminyum yüzeylerde doğrudan kullanmayın. Çeşitli yüzeylerde kullanmadan önce yüzeyinküçük ve görünmeyen bir yerinde test ediniz. Ürün tamamen bitmeden kutunun geri dönüşümü yapılmamalıdır. Tıbbi tavsiye gerekiyorsa ambalaj veya etiketini saklayın.

ZARARLILIK ve ÖNLEM İFADELERİ: H314 : Ciddi cilt yanıklarına ve göz hasarına yol açar. H317 Alerjik cilt reaksiyonlarına yol açar. H318 : Ciddi göz hasarına yol açar. H400 : Sucul ortamda çok toksiktir.H412 : Sucul ortamda uzun süre kalıcı ,zararlı etki. EUH031: Asitlerle temasında toksik gaz çıkarır. P102:Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. P234:Sadece orjinal ambalajında saklayın. P260 : Dumanını / gazını / sisini / buharını / spreyini solumayın. P273:Çevreye verilmesinden kaçının. P264 : Elleçlemeden sonra ellerinizi su ile iyice yıkayın. P280 : Koruyucu eldiven/koruyucu kıyafet/göz koruyucu/yüz koruyucu kullanın. P303+P361+P353: DERİ(veya Saç) İLE TEMAS HALİNDE İSE: Kirlenmiş kıyafetlerinizi hemen çıkarın/kaldırın, Cildinizi su/duş ile durulayın. P305+351+338 : GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa, kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. P301+P330+P331 : YUTULDUĞUNDA: Ağzınızı çalkalayın. İstifra etmeye çalışmayın. P304+P340 : SOLUNDUĞUNDA: Zarar gören kişiyi temiz havaya çıkartın ve kolay biçimde nefes alması için rahat bir pozisyonda tutun.P333+P313: Ciltte tahriş  veya  kaşıntı  söz  konusu: ise tıbbi yardım/müdahale alın. P310:HEMEN ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NOLUTELEFONUNU veya doktoru/ hekimi arayın. P321:Özel müdahale gerekli(etikete bakınız)P405:Kilit altında saklayınız. P501 İçeriği/ kabı ulusal yönetmeliklere göre bertaraf edin.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Mesai saatleri içerisinde geçilen sipatişler aynı güm Sürat kargo ile adresinize gönderim yapılmaktadır. Bulunduğunuz mesafeye göre 1 ila 3 iş günü içerisinde ulaştırılmaktadır. Cumartesi öğleden sonra ve pazar günü gibi diğer resmi tatil günleri korgo yapılamamaktadır

En Uygun Fiyat

Karadenizin en büyük deposundan en uygun fiyata bu ürünü alabilirsiniz

Üye olun

sitemize üye olun puan toplayın ve indirim kazanın

12 Aya Kadar Taksit

Sepetteki Ürününüzü taksitle ödeyebilirsiniz

Havale / EFT Ödemelerinizde % 3 indirim

Kargolama / Sipariş Hazırlama

Bu ürün aynı gün kargolanır. Kargo alıcıya aittir

  • Bu Ürüne Bakanlar: 410
  • Marka: Hakel Kimya
  • Ürün Kodu: HKL-514
  • Stok Durumu: SOLD OUT
  • $ 0,00
  • ( € 0,00 )    ( ₺ 0,00 )   
  • Vergiler Hariç: $ 0,00

Etiketler: Kıvamlı, Çamaşır, Suyu

Hakel Reklam San. Tic. Ltd. ŞtiÖzel Kesim Dekota Levhalarİş sağlığı ve güvenliği (OSGB)Uyarı-ikaz le..
$ 0,10
text_tax $ 0,10
Standart Reklam dubasıÖlçü : 40x47 cm.Bidona kum veya su koyulabilirYüksek dayanıklı malzemeden üret..
$ 3,90
text_tax $ 3,90
Hakel Reklam San. Tic. Ltd. ŞtiÖzel Kesim Dekota Levhalarİş sağlığı ve güvenliği (OSGB)Uyarı-ikaz le..
$ 0,34
text_tax $ 0,34
Hakel Reklam San. Tic. Ltd. ŞtiÖzel Kesim Dekota Levhalarİş sağlığı ve güvenliği (OSGB)Uyarı-ikaz le..
$ 0,20
text_tax $ 0,20
Dikiş yöntemi ile extra dayanıklılıkSu geçirmez özellikToz tutmayan dokuOptimum yumuşaklıkAkıllı pla..
$ 0,64
text_tax $ 0,64